Ekskluzywne kosmetyki Spa. Zabiegi Spa&Wellness. Anti-aging, trądzik, cellulit, kosmetyki bez parabenów. Spa w Polsce - Pevonia Botanica
O marce | Newsletter | Dla profesjonalistów | Kontakt

Zabiegi wzmacniające

Magia Róży

Pevonia Botanica Zabieg Magia Róży

Ten łagodzący zabieg przynosi ulgę i skutecznie działa na rozszerzone naczynia włosowate, przekrwienie, plamy na skórze oraz podrażnienia. Jest to możliwe dzięki leczniczemu działaniu, takich składników, jak Zielona Herbata, Rumianek oraz Lukrecja.

Powierzchnia skóry jest ukojona i nawilżona, a przekrwienie zlikwidowane. Już od samego początku zabieg RS2 „Magia róży” zaskakuje bogactwem zapachu wspaniałej róży francuskiej zamieniając pokój zabiegowy w różany ogród. Korzeń lukrecji, zielona herbata, algi, olibanum i centella azjatycka to wyjątkowa kompozycja składników, które przeciwdziałają podrażnieniom, łagodzą zaczerwienienia, przynoszą skórze natychmiastową ulgę, komfort i uczucie chłodu. Dodatkowo cudownie pachnący olejek z róży francuskiej wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych oraz doskonale relaksuje i koi zmysły.

Po przeprowadzeniu wielu badań i testów zabieg „Magia Róży” został uznany za przynoszący doskonałe rezultaty, takie, jakie chce osiągnąć każdy profesjonalista i jakich oczekuje każdy klient.