Ekskluzywne kosmetyki Spa. Zabiegi Spa&Wellness. Anti-aging, trądzik, cellulit, kosmetyki bez parabenów. Spa w Polsce - Pevonia Botanica
O marce | Newsletter | Dla profesjonalistów | Kontakt
AKTUALNOSCI

Aktualności

NAGRODA: 1 miejsce dla zabiegu lumafirm® lift&glow!

logo Beauty Premium 2013

 

Zabieg lumafirm® liftingująco-rozświetlający kontur oka został nagrodzony w konkursie BEAUTY PREMIUM 2013. Nagrodę przyznano w kategorii kosmetyka, pielęgnacja anti-aging.


Pięciu niezależnych jurorów przez ponad dwa miesiące testowało nowości kosmetyczne poddając je wnikliwej i surowej ocenie. Jurorzy przyznali 1 nagrodę za zabieg marki Pevonia, należący do unikalnego programu lumafirm® lift&glow odmładzającego i ujędrniającego twarz i okolice oczu oraz ciało.

Nagrodzony zabieg sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze wręcz hipnotyzują swym wyglądem! Już po pierwszym zabiegu są rozświetlone i promienne, a po serii zabiegów sprawią wrażenie, jakby były po miniliftingu. Zabieg wyróżnia się wyjątkowym i innowacyjnym kompleksem liftingującym, który nie tylko wzmacnia i ujędrnia skórę, ale również redukuje obrzęki i cienie wokół oczu. Został też dodatkowo wzbogacony w trzy potężne składniki anti-aging, które sprawiają, że drobne linie i zmarszczki stają się mniej widoczne. W badaniach z udziałem 30 konsumentek „100% uczestniczek stwierdziło, ze są zadowolone z natychmiastowego efektu rozjaśnienia oraz czuły, że kontur ich oczu został wygładzony i wzmocniony”. Zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący, a efekty szybko widoczne.

O wysokiej, jakości i niewiarygodnej skuteczności zabiegu lumafirm® lift&glow jesteśmy przekonani od samego początku. Jest nam niezmiernie miło, że zabieg ten zdobył również uznanie i zaufanie wymagających jurorek konkursu BEAUTY PREMIUM 2013.

Wszystkie zabiegi lumafirm® lift&glow zostały wykonane w Afrodyta Medi Spa  w miejscu gdzie każdy klient czuje się bezpiecznie i pewnie  bo wie, że oddaje się w ręce doświadczonych profesjonalistów.

 

Nagroda Beauty Premium 2013 zabieg lumafirm Pevonia