Ekskluzywne kosmetyki Spa. Zabiegi Spa&Wellness. Anti-aging, trądzik, cellulit, kosmetyki bez parabenów. Spa w Polsce - Pevonia Botanica
O marce | Newsletter | Dla profesjonalistów | Kontakt
AKTUALNOSCI

Aktualności

Liofilizowane polipeptydy na straży młodzieńczego wyglądu

DWA NOWE ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE


Dogłębne badania wykazały, że proces starzenia się skóry jest wywołany niedoborem sacharydów. Naukowo udowodniono, że w miarę upływu lat utrata spoiwa łączącego naskórek ze skórą właściwą, wywołana niewystarczającą ilością polisacharydów, prowadzi do nieprawidłowej wymiany substancji odżywczych, zmian strukturalnych oraz do widocznego starzenia się skóry.

Pevonia Botanica wprowadza do swojej oferty dwa zabiegi oparte na najnowszych rozwiązaniach, które pomogą spowolnić proces starzenia się skóry. Zabiegi te zawierają w składzie liofilizowane polipeptydy, bogate w sacharydy i biołącznik, gwarantujące wydłużoną młodość i urodę.PevoReclaim™ – zabieg zwalczający oznaki przedwczesnego starzenia się skóry z liofilizowanymi polipeptydami    

Niezwykle skuteczny zabieg wykorzystujący regenerujące właściwości polipeptydów kolagenu (najważniejsze proteiny w ludzkim ciele, stanowiące do 70% tkanki łącznej). Dzięki nim, zwalcza oznaki procesu przedwczesnego starzenia, likwiduje zmarszczki. Zastosowanie w zabiegu dodatkowo polipeptydów elastyny, pomaga przeciwdziałać osłabieniu i zwiotczeniu skóry. PevoReclaim™ w widoczny sposób regeneruje strukturę skóry, a jednocześnie zapewnia jej naturalną jędrność i elastyczność. Efektem zabiegu jest odmłodzona i nawilżona skóra. Zabieg zalecany jest do skóry dojrzałej oraz z oznakami przedwczesnego starzenia. PevoReclaim™ może być także stosowany jako uzupełnienie zabiegów na okolice oczu oraz zabiegów na szyję i dekolt.

 


PevoRefine™ – zabieg intensywnie nawilżający i wygładzający skórę z liofilizowanymi polipeptydami  

Zabieg w widoczny sposób rozjaśnia cerę, poprawia strukturę skóry oraz obkurcza rozszerzone pory. Zalecany jest dla skóry odwodnionej, nierównej, a także z widocznymi, rozszerzonymi porami. Redukuje blizny i zmiany potrądzikowe. Bogaty jest w polisacharydy – biołącznik niezbędny dla zachowania zdrowego naskórka. Został dodatkowo wzmocniony morskim DNA, które aktywnie stymuluje syntezę protein i zapewnia intensywne nawilżenie skóry oraz kwasem hialuronowym wzmacniającym działanie zabiegu poprzez dostarczanie skórze nawilżenia, a także zapewnienie zdrowego rozwoju komórek.