Ekskluzywne kosmetyki Spa. Zabiegi Spa&Wellness. Anti-aging, trądzik, cellulit, kosmetyki bez parabenów. Spa w Polsce - Pevonia Botanica
O marce | Newsletter | Dla profesjonalistów | Kontakt
AKTUALNOSCI

Aktualności

Dzień spódnicy - zadbaj o piękne nogi z Pevonia!

W Dniu spódnicy pokaż piękne nogi z Pevonia!

 

 

Piękne ciało

Antycellulitowy krem do ciała z kwasem chlorogenowym Pevonia

 

Antycellulitowy krem do ciała z kwasem chlorogenowym

Smooth & Tone Body-Svelt Cream

 

Trójfazowy krem o wysokiej wydajności, bogaty w składniki aktywne takie jak: ekstrakty z Zielonej Kawy, zielonej herbaty, lukrecji, orzechów kola, Gingko Biloba, guarany. Głęboko nawilża, pomoże wygładzić powierzchnię skóry dotkniętą cellulitem. Bogaty w polisacharydy, zwiększa wiązanie wilgoci w skórze, pomaga zregenerować warstwy skóry i dostarcza dodatkowej energii do normalizacji biologicznej aktywności. Polecany dla osób z zaawansowanym cellulitem (drugi, trzeci stopień). Najlepiej stosować wieczorem w połączeniu z Antycellulitowym żelem do ciała z kwasem chlorogenowym (rano) dla osiągnięcia najlepszych wyników.

 

 

Piękne stopy

Kawiorowy krem do dłoni i stóp

Youth-Renew Caviar Hand & Foot Cream

 

Luksusowy, trzyfazowy, jednolity krem bogaty w aktywne składniki, które skutecznie zapobiegają starzeniu skóry. Krem ma jedwabistą konsystencję, łatwo się wchłania i przynosi natychmiastowe rezultaty. Krem jest bogaty w odpowiednio przekształcone i wybrane składniki przeciwstarzeniowe: kawior, retinol, kolagen, prolinę, argininę; wszystkie aminokwasy występują w naturalnym kolagenie. Krem jest również bogaty w takie elementy jak: żelazo, magnez, fosfor, fosfolipidy. Ta precyzyjna kombinacja aktywnych składników sprawia, że produkt jest wyjątkowo skuteczny i jego stosowanie daje zaskakujące rezultaty. Krem zalecany dla wszystkich rodzajów skóry z oznakami starzenia, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Kawiorowy krem do dłoni i stóp Pevonia